Magazyn Design
Magazyn Design
Redesign Tożsamości Marki

InterBrasil

Redesign Tożsamości Marki Inspiracją do przemyślenia i przeprojektowania marki były zmiany w zakresie modernizacji i integracji w kulturze firmy. Projekt serca nie mógł już być zewnętrzny w stosunku do marki, inspirując partnerstwo zarówno wewnętrznie z pracownikami, jak i klientami. Zintegrowany związek między korzyściami, zaangażowaniem i jakością usług. Od kształtu po kolory, nowy projekt łączy serce z literą B i krzyż zdrowia w T. Dwa słowa połączone w środku sprawiają, że logo wygląda jak jedno słowo, jeden symbol, łączący R i B w serce.

Nazwa Projektu : InterBrasil, Nazwisko projektanta : Mateus Matos Montenegro, Imię klienta : InterBrasil.

InterBrasil Redesign Tożsamości Marki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.