Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Kawiarni

Quaint and Quirky

Projektowanie Wnętrz Kawiarni Quaint & Quirky Dessert House to projekt, który ukazuje współczesny współczesny klimat z nutą natury, która dokładnie oddaje przepyszne smakołyki. Zespół chce stworzyć naprawdę wyjątkowe miejsce i szukał inspiracji w ptasim gnieździe. Koncepcja została następnie urzeczywistniona dzięki kolekcji kapsuły do siedzenia, które służą jako centralny element przestrzeni. Żywa struktura i kolory wszystkich wspólnych strąków pomagają stworzyć poczucie jednolitości, które łączy ze sobą podłogę i antresolę, nawet gdy nadają one wnętrzu przyciągający uwagę.

Nazwa Projektu : Quaint and Quirky, Nazwisko projektanta : Chaos Design Studio, Imię klienta : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky Projektowanie Wnętrz Kawiarni

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.