Magazyn Design
Magazyn Design
Apteka

Izhiman Premier

Apteka Nowy projekt sklepu Izhiman Premier ewoluował wokół tworzenia modnego i nowoczesnego doświadczenia. Projektant wykorzystał inną mieszankę materiałów i detali, aby obsłużyć każdy róg eksponowanych przedmiotów. Każdy obszar ekspozycji został potraktowany oddzielnie poprzez badanie właściwości materiałów i eksponowanych towarów. Tworząc mariaż materiałów łączących marmur kalkuta, drewno orzechowe, drewno dębowe i szkło lub akryl. W rezultacie doświadczenie zostało oparte na każdej funkcji i preferencjach klienta z nowoczesnym i eleganckim designem zgodnym z serwowanymi eksponowanymi przedmiotami.

Nazwa Projektu : Izhiman Premier , Nazwisko projektanta : Emad Amin Salameh, Imię klienta : SADDA design and build .

Izhiman Premier  Apteka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.