Magazyn Design
Magazyn Design
Oprawa

vanory Estelle

Oprawa Estelle łączy klasyczny design w postaci cylindrycznego, ręcznie wykonanego szklanego korpusu z innowacyjną technologią oświetleniową, która zapewnia trójwymiarowe efekty świetlne na tekstylnym kloszu. Celowo zaprojektowana, aby zmienić nastroje świetlne w emocjonalne przeżycie, Estelle oferuje nieskończoną różnorodność statycznych i dynamicznych nastrojów, które wytwarzają wszelkiego rodzaju kolory i przejścia, sterowane za pomocą panelu dotykowego na oprawie lub aplikacji na smartfona.

Nazwa Projektu : vanory Estelle, Nazwisko projektanta : Chris Herbold, Imię klienta : vanory.

vanory Estelle Oprawa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.