Magazyn Design
Magazyn Design
Instrument Muzyczny

DrumString

Instrument Muzyczny Połączenie dwóch instrumentów oznacza narodziny nowego brzmienia, nową funkcję w użytkowaniu instrumentów, nowy sposób gry na instrumencie, nowy wygląd. Również skale nut dla bębnów są jak D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, a skale nut są zaprojektowane w systemie EADGBE. DrumString jest lekki i ma pasek, który jest zapinany na ramionach i talii, dzięki czemu używanie i trzymanie instrumentu będzie łatwe i daje możliwość używania dwóch rąk.

Nazwa Projektu : DrumString, Nazwisko projektanta : Mohamad Montazeri, Imię klienta : Arena Design Studio.

DrumString Instrument Muzyczny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.