Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Prywatny

Bbq Area

Dom Prywatny Projekt miejsca na grilla to przestrzeń, która umożliwia gotowanie na świeżym powietrzu i ponowne połączenie rodziny. W Chile miejsce na grilla znajduje się zwykle daleko od domu, jednak w tym projekcie jest częścią domu, łącząc go z ogrodem za pomocą dużych, świetlistych okien składanych, które pozwalają magii przestrzeni ogrodowej wpływać do domu. Cztery przestrzenie, przyroda, basen, jadalnia i kuchnia są połączone w unikalnym projekcie.

Nazwa Projektu : Bbq Area, Nazwisko projektanta : Karla Aliaga Mac Dermitt, Imię klienta : karla Aliaga Mac Dermitt.

Bbq Area Dom Prywatny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.