Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Bibliotecznych

Veranda on a Roof

Projektowanie Wnętrz Bibliotecznych Kalpak Shah of Studio Course wyremontował górny poziom penthouse w Pune w zachodnich Indiach, tworząc mieszankę wewnętrznych i zewnętrznych pokoi otaczających ogród na dachu. Lokalne studio, które również ma swoją siedzibę w Pune, miało na celu przekształcenie niewykorzystywanego najwyższego piętra domu w obszar podobny do werandy tradycyjnego indyjskiego domu.

Nazwa Projektu : Veranda on a Roof, Nazwisko projektanta : Kalpak Shah, Imię klienta : Studio Course.

Veranda on a Roof Projektowanie Wnętrz Bibliotecznych

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.