Magazyn Design
Magazyn Design
Zdjęcia Na Okładkę Magazynu

TimeFlies

Zdjęcia Na Okładkę Magazynu Główną ideą było wyróżnienie się z masy tradycyjnych magazynów klienckich. Przede wszystkim dzięki niezwykłej okładce. Przednia okładka magazynu TimeFlies dla linii lotniczych Nordica przedstawia współczesny estoński design, a tytuł magazynu na okładce każdego numeru jest napisany odręcznie przez autora prezentowanej pracy. Nowoczesny i minimalistyczny design okładek magazynów przekazuje bez dodatkowych słów kreatywność nowej linii lotniczej, atrakcyjność estońskiego charakteru i sukces młodych estońskich projektantów.

Nazwa Projektu : TimeFlies, Nazwisko projektanta : Sergei Didyk, Imię klienta : Nordica.

TimeFlies Zdjęcia Na Okładkę Magazynu

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.