Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Wnętrz Mieszkalnych

Inside Out

Projekt Wnętrz Mieszkalnych Architekt architektoniczny pierwszy niezależny projekt wnętrz, wybierając mieszankę mebli japońskich i nordyckich, aby stworzyć wygodną i przyjemną atmosferę. W całym mieszkaniu stosuje się głównie drewno i tkaniny, przy minimalnej ilości opraw oświetleniowych. Koncepcja & bdquo; Inside Out & rdquo; drewniane pudełko ujawnione z połączonym drewnianym wejściem i korytarzem, otwarte na salon jako `` wewnątrz '' prezentacja książek i dzieł sztuki, z salami jako „Na zewnątrz” kieszeń przestrzeni pełniących funkcje życiowe.

Nazwa Projektu : Inside Out, Nazwisko projektanta : Tommy Hui, Imię klienta : T.B.C. Studio.

Inside Out Projekt Wnętrz Mieszkalnych

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.