Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Ciasta Waflowego

Miyabi Monaka

Opakowanie Ciasta Waflowego To projekt opakowania na ciasto waflowe wypełnione konfiturą fasolową. Opakowania zostały zaprojektowane z motywami tatami, aby przywołać japoński pokój. Oprócz opakowań wymyślili również projekt opakowania w stylu rękawa. Umożliwiło to (1) pokazanie tradycyjnego kominka, unikalną cechę herbaciarni oraz (2) stworzenie herbaciarni w 2-matowych, 3-matowych, 4,5-matowych, 18-matowych i różnych innych rozmiarach. Tylne opakowania ozdobione są motywami innymi niż tatami, dzięki czemu można je sprzedawać osobno.

Nazwa Projektu : Miyabi Monaka, Nazwisko projektanta : Kazuaki Kawahara, Imię klienta : Latona Marketing Inc..

Miyabi Monaka Opakowanie Ciasta Waflowego

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.