Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Ciasta Szachowego

K & Q

Opakowanie Ciasta Szachowego To projekt opakowania na wypieki (ciastka na patyku, finansiści). Przy stosunku długości do szerokości 8: 1, boki tych rękawów są niezwykle długie i pokryte wzorem szachownicy. Wzór jest kontynuowany na przodzie z centralnie umieszczonym okienkiem, przez które można zobaczyć zawartość rękawa. Kiedy wszystkie osiem rękawów zawartych w tym zestawie upominkowym jest wyrównanych, odsłania się piękny wzór szachownicy. K & amp; Q sprawi, że Twoja wyjątkowa okazja będzie równie elegancka jak podwieczorek króla i królowej.

Nazwa Projektu : K & Q, Nazwisko projektanta : Kazuaki Kawahara, Imię klienta : Latona Marketing Inc..

K & Q Opakowanie Ciasta Szachowego

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.