Magazyn Design
Magazyn Design
Zlew

Thalia

Zlew Umywalka wyglądająca jak pączek gotowy do zakwitnięcia i wypełnienia: jest tak kwitnąca, że została wykonana z umiejętnego połączenia litego drewna modrzewiowego i tekowego, esencji w górnej części, a drugiej w dolnej. Mocne i bezpieczne połączenie, zapewniające wyjątkową elegancję i ożywioną kolorystykę z radosnym przeplataniem się słojów o zawsze różnych odcieniach, które tworzą niepowtarzalne umywalki. Piękno tego obiektu charakteryzuje się asymetrią i harmonią poprzez spotkanie różnych kształtów i esencji drzewnej.

Nazwa Projektu : Thalia, Nazwisko projektanta : Edoardo Petri, Imię klienta : .

Thalia Zlew

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.