Magazyn Design
Magazyn Design
Pawilon Ruchomy

Three cubes in the forest

Pawilon Ruchomy Trzy sześciany to urządzenia o różnych właściwościach i funkcjach (wyposażenie placów zabaw dla dzieci, meble publiczne, obiekty artystyczne, pokoje do medytacji, altany, małe miejsca odpoczynku, poczekalnie, krzesła z zadaszeniami) i mogą przynieść ludziom świeże doznania przestrzenne. Trzy kostki można z łatwością przetransportować ciężarówką, ze względu na wielkość i kształt. Pod względem wielkości, instalacji (nachylenia), powierzchni siedzeń, okien itp., każda kostka jest zaprojektowana w charakterystyczny sposób. Trzy sześciany nawiązują do tradycyjnych japońskich przestrzeni minimalnych, takich jak sale do ceremonii parzenia herbaty, charakteryzujące się różnorodnością i mobilnością.

Nazwa Projektu : Three cubes in the forest, Nazwisko projektanta : Kotoaki Asano, Imię klienta : KOTOAKI ASANO Architect & Associates.

Three cubes in the forest Pawilon Ruchomy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.