Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

la SINFONIA de los ARBOLES

Stół Stół SINFONIA de los ARBOLES to poszukiwanie poezji we wzornictwie... Las widziany z ziemi jest jak rozpływające się w niebie kolumny. Nie możemy ich zobaczyć z góry; las z lotu ptaka przypomina gładki dywan. Pionowość staje się horyzontalnością i nadal pozostaje zjednoczona w swojej dwoistości. Podobnie stół SINFONIA de los ARBOLES przywodzi na myśl gałęzie drzew tworzące stabilną podstawę dla subtelnego blatu rzucającego wyzwanie sile grawitacji. Tylko gdzieniegdzie promienie słoneczne przebijają się przez gałęzie drzew.

Nazwa Projektu : la SINFONIA de los ARBOLES, Nazwisko projektanta : Dagmara Oliwa, Imię klienta : FORMA CAPRICHOSA.

la SINFONIA de los ARBOLES Stół

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.