Magazyn Design
Magazyn Design
System Sortowania Odpadów Nadających Się Do Recyklingu

Spider Bin

System Sortowania Odpadów Nadających Się Do Recyklingu Pojemnik Spider to uniwersalne i ekonomiczne rozwiązanie do sortowania surowców wtórnych. Grupa wyskakujących pojemników jest tworzona do domu, biura lub na zewnątrz. Jeden przedmiot składa się z dwóch podstawowych części: ramy i torby. Można go łatwo przenosić z jednego miejsca w drugie, wygodnie transportować i przechowywać, ponieważ nieużywany może być płaski. Kupujący zamawiają pojemnik na pająki przez Internet, w którym mogą wybrać rozmiar, liczbę pojemników Spider i typ torby zgodnie ze swoimi potrzebami.

Nazwa Projektu : Spider Bin, Nazwisko projektanta : Urte Smitaite, Imię klienta : isort.

Spider Bin System Sortowania Odpadów Nadających Się Do Recyklingu

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.