Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Identyfikacja Wizualna Le Coffret to uroczy designerski pensjonat położony w samym sercu Doliny Aosty. Projekt powstał z absolutnym poszanowaniem autentycznego stylu: stąd kamienne ściany, drewniane belki i antyczne meble. Okrąg symbolizujący niebo nad trójkątem przedstawiającym górę, na której znajduje się pensjonat, od pomysłu wzniesienia się człowieka w niebo. Czcionka Onciale poprawiona w nowoczesnej wersji, aby zapamiętać celtyckie pochodzenie Doliny, właściwie równoważy i wspiera silny i ważny symbol, aby ostatecznie uzyskać logo, które jest łatwe do zidentyfikowania i przyciągające wzrok.

Nazwa Projektu : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Nazwisko projektanta : Laura Ferrario, Imię klienta : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Identyfikacja Wizualna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.