Magazyn Design
Magazyn Design
Ubrania

Bamboo lattice

Ubrania W Wietnamie widzimy bambusową siatkę w wielu produktach, takich jak łodzie, meble, klatki dla kurczaków, latarnie ... Bambusowa krata jest mocna, niedroga i łatwa do wykonania. Moją wizją jest stworzenie odzieży wypoczynkowej, która będzie ekscytująca i pełna wdzięku, wyrafinowana i czarująca. Zastosowałem ten detal z bambusowej siatki do niektórych moich modów, przekształcając surową, twardą regularną siatkę w miękki materiał. Moje projekty łączą w sobie tradycję z nowoczesną formą, twardością kratownicy i piaskową miękkością delikatnych tkanin. Skupiam się na formie i detalach, nadając noszącemu wdzięk i kobiecość.

Nazwa Projektu : Bamboo lattice , Nazwisko projektanta : Do Thanh Xuan, Imię klienta : Sea of Love.

Bamboo lattice  Ubrania

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.