Magazyn Design
Magazyn Design
Ekspres Do Kawy

Lavazza Tiny

Ekspres Do Kawy Mały, przyjazny ekspres do kawy zapewniający autentyczną włoską kawę w Twoim domu. Projekt jest radośnie śródziemnomorski - składa się z podstawowych formalnych elementów budulcowych - celebrując kolory i stosując język projektowania Lavazzy w powierzchniach i detalach. Główna skorupa jest wykonana z jednego kawałka i ma miękkie, ale precyzyjnie kontrolowane powierzchnie. Centralny grzebień dodaje wizualnej struktury, a przedni wzór powtarza poziomy motyw często obecny w produktach Lavazza.

Nazwa Projektu : Lavazza Tiny, Nazwisko projektanta : Florian Seidl, Imię klienta : Lavazza.

Lavazza Tiny Ekspres Do Kawy

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.