Magazyn Design
Magazyn Design
Jadalnia

Elizabeth's Tree House

Jadalnia Jako demonstracja roli architektury w procesie leczenia, Elizabeth's Tree House to nowy pawilon restauracyjny dla obozu terapeutycznego w Kildare. Służąc dzieciom dochodzącym do zdrowia po poważnych chorobach przestrzeń tworzy drewnianą oazę w środku dębowego lasu. Dynamiczny, ale funkcjonalny drewniany system schematów obejmuje wyrazisty dach, rozległe przeszklenia i kolorową okładzinę z modrzewia, tworząc wewnętrzną przestrzeń jadalną, która tworzy dialog z otaczającym je jeziorem i lasem. Głębokie połączenie z naturą na wszystkich poziomach sprzyja komfortowi użytkownika, relaksowi, uzdrowieniu i oczarowaniu.

Nazwa Projektu : Elizabeth's Tree House, Nazwisko projektanta : McCauley Daye O'Connell Architects, Imię klienta : Barretstown Camp.

Elizabeth's Tree House Jadalnia

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.