Magazyn Design
Magazyn Design
Lody

Sister's

Lody To opakowanie jest przeznaczone dla firmy Sisters Ice Cream Company. Ekipa projektowa postarała się wykorzystać trzy panie, które przypominają producentów tego produktu, w wesołych kolorach, które wynikają ze smaku każdego loda. W każdym smaku projektu kształt lodów jest wykorzystywany jako włosy postaci, co prezentuje ciekawy i nowy wizerunek opakowania lodów. Ten projekt, w nowej formie, wzbudził duże zainteresowanie wśród konkurentów i osiągnął wysoką sprzedaż. Projekt stara się stworzyć oryginalne i kreatywne opakowanie.

Nazwa Projektu : Sister's , Nazwisko projektanta : Azadeh Gholizadeh, Imię klienta : Azadeh Gholizadeh.

Sister's  Lody

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.