Magazyn Design
Magazyn Design
Robot Do Opieki Nad Zwierzętami

Puro

Robot Do Opieki Nad Zwierzętami Celem projektanta było rozwiązanie problemów w hodowaniu psów w jednoosobowych gospodarstwach domowych. Zaburzenia lękowe i problemy fizjologiczne psów mają swoje źródło w długotrwałej nieobecności opiekunów. Ze względu na małe przestrzenie mieszkalne opiekunowie dzielili środowisko życia ze zwierzętami towarzyszącymi, co powoduje problemy sanitarne. Zainspirowany punktami bólu, projektant wymyślił robota pielęgnacyjnego, który 1. bawi się i wchodzi w interakcję ze zwierzętami towarzyszącymi, podrzucając smakołyki, 2. oczyszcza z kurzu i okruchów po zajęciach w domu oraz 3. pochłania zapachy i sierść, gdy zwierzęta towarzyszące biorą odpoczynek.

Nazwa Projektu : Puro, Nazwisko projektanta : TAEUK HAM, Imię klienta : TAEUK HAM.

Puro Robot Do Opieki Nad Zwierzętami

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.