Magazyn Design
Magazyn Design
Supermarket Perfumeryjny

Sense of Forest

Supermarket Perfumeryjny Inspiracją dla tego projektu stał się obraz półprzezroczystego zimowego lasu. Bogactwo faktur naturalnego drewna i granitu pogrąża widza w strumieniu plastycznych i wizualnych wrażeń znaków natury. Przemysłowy typ wyposażenia łagodzą kolory czerwonej i zielonej oksydowanej miedzi. Sklep jest miejscem przyciągania i komunikacji dla ponad 2000 osób dziennie.

Nazwa Projektu : Sense of Forest, Nazwisko projektanta : Dmitry Pozarenko, Imię klienta : Gold Apple.

Sense of Forest Supermarket Perfumeryjny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.