Magazyn Design
Magazyn Design
Składany Taboret

Tatamu

Składany Taboret Do 2050 r. Dwie trzecie populacji Ziemi będzie mieszkać w miastach. Główną ambicją Tatamu jest dostarczanie elastycznych mebli osobom o ograniczonej przestrzeni, w tym często przemieszczającym się. Celem jest stworzenie intuicyjnego mebla, który łączy solidność z ultracienkim kształtem. Do rozłożenia stołka wystarczy jeden ruch obrotowy. Podczas gdy wszystkie zawiasy są wykonane z wytrzymałej tkaniny, dzięki czemu są lekkie, drewniane boki zapewniają stabilność. Po przyłożeniu nacisku stołek tylko staje się silniejszy, ponieważ jego elementy blokują się razem, dzięki unikalnemu mechanizmowi i geometrii.

Nazwa Projektu : Tatamu, Nazwisko projektanta : Mate Meszaros, Imię klienta : Tatamu.

Tatamu Składany Taboret

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.