Magazyn Design
Magazyn Design
Wieża Wspinaczkowa

Wisdom Path

Wieża Wspinaczkowa Niedziałająca wieża ciśnień została zdecydowana przez kierownictwo Warsztatu na przebudowę na ściankę wspinaczkową. Najwyższy punkt wokół niego jest dobrze widoczny poza Warsztatem. Ma malowniczy widok na jezioro Senezh, teren warsztatu i las sosnowy dookoła. Po ukończeniu studiów studenci uczestniczą w uroczystej wspinaczce na sam szczyt wieży będącej punktem obserwacyjnym. Spiralny ruch wokół wieży jest symbolem procesu zdobywania doświadczenia. A najwyższy punkt jest symbolem doświadczenia życiowego, które ostatecznie przekształca się w kamień mądrości.

Nazwa Projektu : Wisdom Path, Nazwisko projektanta : Dmitry Kudinov, Imię klienta : Senezh Management Workshop.

Wisdom Path Wieża Wspinaczkowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.