Magazyn Design
Magazyn Design
Infografika Z Animowanym Gifem

All In One Experience Consumption

Infografika Z Animowanym Gifem Projekt All In One Experience Consumption to infografika Big Data pokazująca takie informacje, jak cel, rodzaj i konsumpcja odwiedzających złożone centra handlowe. Główna zawartość składa się z trzech reprezentatywnych spostrzeżeń pochodzących z analizy Big Data i jest ułożonych od góry do dołu zgodnie z kolejnością ważności. Grafiki są wykonane przy użyciu technik izometrycznych i są pogrupowane w reprezentatywny kolor każdego przedmiotu.

Nazwa Projektu : All In One Experience Consumption, Nazwisko projektanta : YuJin Jung, Imię klienta : BC Card.

All In One Experience Consumption Infografika Z Animowanym Gifem

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.