Magazyn Design
Magazyn Design
Kask Rowerowy

Voronoi

Kask Rowerowy Hełm jest inspirowany strukturą 3D Voronoi, która jest szeroko rozpowszechniona w Naturze. Dzięki połączeniu techniki parametrycznej i bioniki kask rowerowy ma ulepszony zewnętrzny system mechaniczny. Różni się od tradycyjnej konstrukcji chroniącej przed odpryskami swoim nieskrępowanym bionicznym systemem mechanicznym 3D. Po uderzeniu siłą zewnętrzną struktura ta wykazuje lepszą stabilność. Zachowując równowagę między lekkością i bezpieczeństwem, kask ma zapewnić ludziom wygodniejszy, modniejszy i bezpieczniejszy kask rowerowy.

Stolik Kawowy

Planck

Stolik Kawowy Stół wykonany jest z różnych kawałków sklejki, które są sklejane pod ciśnieniem. Powierzchnie są wyszlifowane i pokryte matowym i bardzo mocnym lakierem. Istnieją 2 poziomy - ponieważ wnętrze stołu jest puste - co jest bardzo praktyczne do umieszczania czasopism lub pledów. Pod stołem wbudowane są koła kuliste. Więc szczelina między podłogą a stołem jest bardzo mała, ale jednocześnie można ją łatwo przesuwać. Sposób użycia sklejki (pionowy) sprawia, że jest ona bardzo wytrzymała.

Koncepcja Szezlonga

Dhyan

Koncepcja Szezlonga Koncepcja salonu Dyhan łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjnymi wschodnimi pomysłami i zasadami wewnętrznego spokoju poprzez połączenie z naturą. Wykorzystując Lingam jako inspirację formą oraz drzewo Bodhi i ogrody japońskie jako podstawę modułów koncepcji, Dhyan (sanskryt: medytacja) przekształca wschodnie filozofie w różnorodne konfiguracje, pozwalając użytkownikowi wybrać swoją ścieżkę do zen / relaksu. Tryb wodny otacza użytkownika wodospadem i oczkiem wodnym, natomiast tryb ogrodowy otacza użytkownika zielenią. Tryb standardowy zawiera obszary magazynowe pod platformą, która pełni rolę półki.

Kontrola Dostępu Do Rozpoznawania Twarzy 3D

Ezalor

Kontrola Dostępu Do Rozpoznawania Twarzy 3D Poznaj system kontroli dostępu do wielu czujników i kamer, Ezalor. Algorytmy i obliczenia lokalne są zaprojektowane z myślą o prywatności. Technologia przeciwdziałania spoofingowi na poziomie finansowym zapobiega stosowaniu fałszywych masek na twarz. Miękkie odblaskowe oświetlenie zapewnia komfort. Użytkownicy w mgnieniu oka mają łatwy dostęp do ulubionych miejsc. Jego uwierzytelnianie bezdotykowe zapewnia higienę.

Kolekcja Mebli

Phan

Kolekcja Mebli Kolekcja Phan jest inspirowana pojemnikiem Phan, który jest tajską kulturą kontenerową. Projektant wykorzystuje konstrukcję pojemników Phan do wykonania konstrukcji mebla nadającej mu wytrzymałość. Zaprojektuj formę i detale, aby był nowoczesny i prosty. Projektant wykorzystał technologię cięcia laserowego i połączenie zaginarki z drewnem CNC do wykonania złożonego i niepowtarzalnego detalu, który różni się od innych. Powierzchnia została wykończona systemem malowania proszkowego, dzięki czemu konstrukcja pozostaje długa, mocna, ale lekka.

Składany Taboret

Tatamu

Składany Taboret Do 2050 r. Dwie trzecie populacji Ziemi będzie mieszkać w miastach. Główną ambicją Tatamu jest dostarczanie elastycznych mebli osobom o ograniczonej przestrzeni, w tym często przemieszczającym się. Celem jest stworzenie intuicyjnego mebla, który łączy solidność z ultracienkim kształtem. Do rozłożenia stołka wystarczy jeden ruch obrotowy. Podczas gdy wszystkie zawiasy są wykonane z wytrzymałej tkaniny, dzięki czemu są lekkie, drewniane boki zapewniają stabilność. Po przyłożeniu nacisku stołek tylko staje się silniejszy, ponieważ jego elementy blokują się razem, dzięki unikalnemu mechanizmowi i geometrii.