Magazyn Design
Magazyn Design
Serwis Gorących Napojów Ze Świeżych Roślin

Herbal Tea Garden

Serwis Gorących Napojów Ze Świeżych Roślin Patrick Sarran stworzył Herbal Tea Garden jako wyjątkowy przedmiot dla Landmark Mandarin Oriental z Hongkongu w 2014 roku. Kierownik cateringu chciał mieć wózek, na którym mógłby przeprowadzić ceremonię parzenia herbaty. Ten projekt ponownie wykorzystuje kody opracowane przez Patricka Sarrana w jego wózkach z serii K, w tym wózku do sera KEZA i wózku wielofunkcyjnym Km31, pod wpływem chińskiego malarstwa pejzażowego.

Wózek Na Szampana

BOQ

Wózek Na Szampana BOQ to wózek lodowy do serwowania szampana na przyjęciach. Wykonany jest z drewna, metalu, żywicy i szkła. Symetria kołowa porządkuje przedmioty i materiały jako integralną część projektu. Standardowe flety są przechowywane w koronie, głową w dół, pod białą tacką z żywicy, chronioną przed kurzem i wstrząsami. Kompozycja, niemal kwiatowa, zachęca gości do stworzenia kręgu na degustację drogocennego trunku. Ale przede wszystkim to efektowny dodatek sceniczny dla kelnera.

Wózek Piętrowy

Kali

Wózek Piętrowy Ten wózek schodowy jest jednym z elementów projektowej serii K dla marki QUISO. Wykonany jest z pięknie wykonanego litego drewna. Jego solidna i krępa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do serwowania alkoholu przy stole w restauracji. Dla bezpieczeństwa i elegancji obsługi okulary zawieszone są na poduszce, butelki są unieruchomione powłoką antypoślizgową, koła przemysłowe toczą się płynnie i cicho.

Wózek Wielofunkcyjny

Km31

Wózek Wielofunkcyjny Patrick Sarran stworzył Km31 dla szerokiego spektrum zastosowań w restauracjach. Głównym ograniczeniem była wielofunkcyjność. Ten wózek może być używany pojedynczo do serwowania jednego stołu lub w rzędzie z innymi do bufetu. Projektant opracował przegubowy blat z Krionu zamontowany na tej samej podstawie na kółkach, który zaprojektował dla szeregu wózków, takich jak KEZA, a później Kvin, Herbal Tea Garden i Kali, które razem nazwano serią K. Twardość Krionu pozwoliła na wybór całkowitego, lekkiego wykończenia, z wytrzymałością wymaganą w luksusowym lokalu.

Automatyczny Ekspres Do Kawy

F11

Automatyczny Ekspres Do Kawy Proste i eleganckie, czyste linie oraz wykończenie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że konstrukcja F11 pasuje do środowisk profesjonalnych i domowych. Kolorowy, 7-calowy wyświetlacz dotykowy jest niezwykle łatwy w obsłudze i intuicyjny. F11 to urządzenie uruchamiane jednym dotknięciem, w którym można dostosować preferowane napoje w celu szybkiego wyboru. Powiększony pojemnik na ziarna kawy, zbiornik na wodę i pojemnik na fusy są dostępne do obsługi w godzinach szczytu Opatentowany zaparzacz może zaoferować espresso pod ciśnieniem lub zwykłą kawę bezciśnieniową, a aromat gwarantują ceramiczne płaskie ostrza.

Urządzenie Zabezpieczające

G2 Face Recognition

Urządzenie Zabezpieczające wysoka jakość materiałów i prostota konstrukcji sprawiają, że to urządzenie do rozpoznawania twarzy jest fantazyjne, stylowe i solidne. Zaawansowana technologia wewnątrz, aby uczynić go jednym z najszybszych na świecie i bardzo precyzyjnym, nikt nie może oszukać jego algorytmu. Wodoodporny produkt z nastrojowym światłem LED z tyłu, który tworzy nastrój nawet w najzimniejszym biurze. Kompaktowy rozmiar sprawia, że pasuje prawie wszędzie, a kształt pozwala na ustawienie w poziomie lub w pionie.