Magazyn Design
Magazyn Design
Hotel

Shang Ju

Hotel Biorąc pod uwagę piękno natury i piękno ludzkości, definicję City Resort Hotel, jasne jest, że różni się on od lokalnych hoteli. W połączeniu z lokalną kulturą i zwyczajami życiowymi, dodaje elegancji i rymów pokojom gościnnym i zapewnia różne doświadczenia życiowe. Swobodna i rygorystyczna wakacyjna praca, pełna elegancji, czystego i miękkiego życia, przywraca stan ducha, który skrywa umysł i pozwala gościom spacerować w ciszy miasta.

Nazwa Projektu : Shang Ju , Nazwisko projektanta : Lichen Ding, Imię klienta : Shang Ju Hotel.

Shang Ju  Hotel

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.