Magazyn Design
Magazyn Design
Patera

Temple

Patera Z rosnącej popularności domowego wypieku wynika, że potrzebna jest nowoczesna patera na ciasto o nowoczesnym wyglądzie, którą można łatwo schować w kredensie lub na rysunkach. Łatwy do czyszczenia i można myć w zmywarce. Zausznik jest łatwy w montażu i intuicyjny, przesuwając płytki po środkowym stożkowym grzbiecie. Demontaż jest równie łatwy, po prostu zsuwając je z powrotem. Wszystkie 4 główne elementy są utrzymywane razem przez układarkę. Stacker pomaga utrzymać wszystkie elementy razem w celu przechowywania pod wieloma kątami. Możesz użyć różnych konfiguracji talerzy na różne okazje.

Nazwa Projektu : Temple, Nazwisko projektanta : Chris Woodward, Imię klienta : CWD ltd .

Temple Patera

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.