Magazyn Design
Magazyn Design
Patera

Temple

Patera Z rosnącej popularności domowego wypieku wynika, że potrzebna jest nowoczesna patera na ciasto o nowoczesnym wyglądzie, którą można łatwo schować w kredensie lub na rysunkach. Łatwy do czyszczenia i można myć w zmywarce. Zausznik jest łatwy w montażu i intuicyjny, przesuwając płytki po środkowym stożkowym grzbiecie. Demontaż jest równie łatwy, po prostu zsuwając je z powrotem. Wszystkie 4 główne elementy są utrzymywane razem przez układarkę. Stacker pomaga utrzymać wszystkie elementy razem w celu przechowywania pod wieloma kątami. Możesz użyć różnych konfiguracji talerzy na różne okazje.

Nazwa Projektu : Temple, Nazwisko projektanta : Chris Woodward, Imię klienta : CWD ltd .

Temple Patera

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.