Magazyn Design
Magazyn Design
Telewizor Led 40 "

GlassOn

Telewizor Led 40 " To bezramowa kolekcja wzornicza z różnymi rozwiązaniami projektowymi w różnych rozmiarach z elementem szklanym. Elegancja stworzona dzięki przezroczystości szkła przejawia się wdziękiem metalowych wykończeń otaczających ekspozycję w dużych rozmiarach. Bez zwykłej plastikowej osłony przedniej i ramki, projekt nawiązuje do wirtualnego świata i publiczności z drastycznie zmniejszoną grubością w produktach 40 ", 46" i 55 ". Cała metalowa rama utrzymująca szklany front poprawia jakość projektu dzięki precyzyjnym szczegółom połączeń różne materiały.

Nazwa Projektu : GlassOn, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : .

GlassOn Telewizor Led 40 "

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.