Magazyn Design
Magazyn Design
Płaszcz Przeciwdeszczowy

UMBRELLA COAT

Płaszcz Przeciwdeszczowy Ten płaszcz przeciwdeszczowy to połączenie płaszcza przeciwdeszczowego, parasola i wodoodpornych spodni. W zależności od warunków atmosferycznych i ilości opadów można dostosować do różnych poziomów ochrony. Jego wyjątkową cechą jest to, że łączy w sobie płaszcz przeciwdeszczowy i parasol. Dzięki „parasolce przeciwdeszczowej” ręce są wolne. Może być również idealny do zajęć sportowych, takich jak jazda na rowerze. Ponadto na zatłoczonej ulicy nie wpadasz na inne parasole, ponieważ daszek rozciąga się powyżej ramion.

Nazwa Projektu : UMBRELLA COAT, Nazwisko projektanta : Athanasia Leivaditou, Imię klienta : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Płaszcz Przeciwdeszczowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.