Magazyn Design
Magazyn Design
Luksusowe Meble

Pet Home Collection

Luksusowe Meble Pet Home Collection to meble dla zwierząt, które powstały po uważnej obserwacji zachowania czworonożnych przyjaciół w środowisku domowym. Pojęcie designu to ergonomia i piękno, gdzie dobre samopoczucie oznacza równowagę, jaką zwierzę odnajduje we własnej przestrzeni w środowisku domowym, a design ma służyć jako kultura życia w towarzystwie zwierząt domowych. Staranny dobór materiałów podkreśla kształty i cechy każdego mebla. Przedmioty te, posiadając autonomię piękna i funkcji, zaspokajają instynkty zwierząt i potrzeby estetyczne środowiska domowego.

Nazwa Projektu : Pet Home Collection, Nazwisko projektanta : Pierangelo Brandolisio, Imię klienta : BRANDO.

Pet Home Collection Luksusowe Meble

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.