Magazyn Design
Magazyn Design
Pudełko Na Lunch

The Portable

Pudełko Na Lunch Branża gastronomiczna kwitnie, a jedzenie na wynos stało się koniecznością dla współczesnych ludzi. W tym samym czasie wygenerowano również dużo śmieci. Wiele pudełek na żywność używanych do przechowywania żywności można poddać recyklingowi, ale plastikowe torby używane do pakowania pudełek na posiłki w rzeczywistości nie nadają się do recyklingu. Aby zmniejszyć zużycie plastikowych toreb, połączono funkcje pudełka na posiłek i plastiku, aby zaprojektować nowe pudełka na lunch. Pudełko na bele zamienia swoją część w uchwyt, który jest łatwy do przenoszenia i może zawierać wiele pudełek na posiłki, znacznie zmniejszając użycie plastikowych toreb do pakowania pudełek na posiłki.

Nazwa Projektu : The Portable, Nazwisko projektanta : Minghui Lyu, Imię klienta : South China University of Technology.

The Portable Pudełko Na Lunch

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.