Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Łazienkowy

LOTUS

Zestaw Łazienkowy Odbicie do łazienek kwiatów lotosu… Łazienka lotosu została zaimplementowana, czerpiąc inspirację z kształtu liści kwiatu lotosu. Zhou Dunyi, który naucza filozofii Konfucjusza, powiedział: „Lubię kwiat lotosu, ponieważ rośnie w błocie i nigdy się nie brudzi”. jego dyskurs. Liście lotosu są odpychaczami brudu, jak podano w niniejszym dokumencie. W produkcji serii odwzorowano strukturę liści kwiatu lotosu

Nazwa Projektu : LOTUS, Nazwisko projektanta : Bien Seramik Design Team, Imię klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Zestaw Łazienkowy

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.