Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Łazienkowy

LOTUS

Zestaw Łazienkowy Odbicie do łazienek kwiatów lotosu… Łazienka lotosu została zaimplementowana, czerpiąc inspirację z kształtu liści kwiatu lotosu. Zhou Dunyi, który naucza filozofii Konfucjusza, powiedział: „Lubię kwiat lotosu, ponieważ rośnie w błocie i nigdy się nie brudzi”. jego dyskurs. Liście lotosu są odpychaczami brudu, jak podano w niniejszym dokumencie. W produkcji serii odwzorowano strukturę liści kwiatu lotosu

Nazwa Projektu : LOTUS, Nazwisko projektanta : Bien Seramik Design Team, Imię klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Zestaw Łazienkowy

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.