Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Rzeźbiarska

Superegg

Instalacja Rzeźbiarska Superegg to szybki wzrost liczby jednorazowych kapsułek kawy, co symbolizuje ludzką wygodę i jej wpływ na środowisko. Pojawiający się lewitujący nad ziemią, teksturowany geometryczny kształt superegg, udokumentowany przez matematyka Gabriela Lame'a, jest usiany przypadkowymi odrzuconymi kapsułkami kawy ułożonymi w idealne linie. Trzewne doznanie angażuje widza ze wszystkich kątów i odległości. Ponad 3000 kapsułek zebrano poprzez wezwanie do działania w mediach społecznościowych i lokalnej społeczności. Superegg pozwala widzowi przeglądać odpady i zachęcać do nowych nawyków związanych z recyklingiem.

Nazwa Projektu : Superegg, Nazwisko projektanta : Jaco Roeloffs, Imię klienta : Jaco Roeloffs.

Superegg Instalacja Rzeźbiarska

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.