Magazyn Design
Magazyn Design
Aktywizacja Energetyczna Kładek

Solar Skywalks

Aktywizacja Energetyczna Kładek Metropolie świata - takie jak Pekin - mają dużą liczbę kładek dla pieszych przecinających ruchliwe arterie komunikacyjne. Często są nieatrakcyjne, co obniża ogólne wrażenie miejskie. Pomysł projektantów, aby pokryć kładki estetycznymi modułami fotowoltaicznymi wytwarzającymi energię i przekształcić je w atrakcyjne miejsca w mieście, jest nie tylko zrównoważony, ale tworzy rzeźbiarską różnorodność, która przyciąga wzrok w pejzażu miejskim. Stacje ładowania samochodów elektrycznych lub rowerów elektrycznych pod kładkami wykorzystują energię słoneczną bezpośrednio na miejscu.

Nazwa Projektu : Solar Skywalks, Nazwisko projektanta : Peter Kuczia, Imię klienta : Avancis GmbH.

Solar Skywalks Aktywizacja Energetyczna Kładek

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.