Magazyn Design
Magazyn Design
Gaśnica I Młotek Ratunkowy

FZ

Gaśnica I Młotek Ratunkowy Wyposażenie bezpieczeństwa pojazdu jest niezbędne. Gaśnice i młotki bezpieczeństwa, połączenie tych dwóch może poprawić skuteczność ucieczki personelu w razie wypadku samochodowego. Przestrzeń w samochodzie jest ograniczona, więc to urządzenie jest wystarczająco małe. Można go umieścić w dowolnym miejscu w prywatnym samochodzie. Tradycyjne gaśnice samochodowe są jednorazowego użytku, a ten projekt może z łatwością zastąpić wkładkę. Jest to wygodniejszy uchwyt, łatwy w obsłudze dla użytkowników.

Nazwa Projektu : FZ, Nazwisko projektanta : Tongxin Zhang, Imię klienta : Zhengzhou University of Light Industry.

FZ Gaśnica I Młotek Ratunkowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.