Magazyn Design
Magazyn Design
Rezydencja Weekendowa

Cliff House

Rezydencja Weekendowa To chata rybacka z widokiem na góry, nad brzegiem Heaven River (po japońsku „Tenkawa”). Wykonany ze zbrojonego betonu kształt to prosta rura o długości sześciu metrów. Przydrożny koniec tuby ma przeciwwagę i jest zakotwiony głęboko w ziemi, dzięki czemu wystaje poziomo z brzegu i zwisa nad wodą. Projekt jest prosty, wnętrze jest przestronne, a pokład nad rzeką jest otwarty na niebo, góry i rzekę. Zbudowany poniżej poziomu jezdni widoczny jest tylko dach kabiny od strony jezdni, dzięki czemu konstrukcja nie zasłania widoku.

Nazwa Projektu : Cliff House, Nazwisko projektanta : Masato Sekiya, Imię klienta : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Rezydencja Weekendowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.