Magazyn Design
Magazyn Design
Kapsułka

Wildcook

Kapsułka Kapsułka Wild Cook to kapsułka z różnorodnymi naturalnymi składnikami, przeznaczona do wędzenia potraw oraz tworzenia różnych smaków i zapachów. Większość ludzi uważa, że jedynym sposobem na wędzenie potraw jest spalanie różnych rodzajów drewna, ale prawda jest taka, że można przyrządzać potrawy wędzone przy użyciu wielu materiałów i nadać im zupełnie nowy smak i zapach. Projektanci zdali sobie sprawę z różnic smakowych na całym świecie i dlatego ten projekt jest całkowicie elastyczny, jeśli chodzi o użyteczność w różnych regionach. Te kapsułki są w postaci mieszanych i pojedynczych składników.

Nazwa Projektu : Wildcook, Nazwisko projektanta : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Imię klienta : Creator studio.

Wildcook Kapsułka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.